Як знизити потяг до солодкого

= «Цукру бій»
= «Цукор потрібний мозку»

= «Чупа-чупс – впевнений шлях до цукрового діабету!»
= « Замок на холодильник/кухню, тільки не тортик на ніч!»


Перебільшено, звичайно, проте подібних лозунгів, що закликають відмовитись від солодощів – маса. Інколи в мене виникає враження, що світ розділився на 2 табори:
цукролюби і цукроненависники.


А я хочу МИРУ! Миру в душі та на тарілці. Щоб не боротися з дітьми за кожен цукерок, з бабусею, що тихенько пхає «нещасному внуку» шоколадку. А ви що хочете?
Пропоную


7 кроків до балансу з солодким

1. Усвідомити, що цукор – це не тільки білий порошок, але і всі сиропи, підсолоджувачі, фрукти, сухофрукти, ягоди, мед, кокосовий і тростинний цукор.

2. Солодощі можуть і повинні бути в раціоні дітей, але в міру й містити в собі овочі, насіння, цільне борошно. Ми вже не сховаємося від смаколиків, хіба що поїхати жити на безлюдний острів.

3. Спочатку їжа – потім солодке. Й не тому що я хочу, щоб ти, синку, все з’їв. А таке у нас правило, так краще для твого тіла, мозку та емоцій.

4. Мати міру солодкого – яка вона? 10% від добового калоражу, але краще 5% або 3 ч.л. додаткового цукру.

5. Солодке – це один із способів отримувати радість від життя, емоції, але НЕ єдиний. Своїм синам кажу так: «А давай подивимося в віконце на сніг/дерева та книгу прочитаємо разом, в УНО пограємо». У мене працює, а у вас?

6. Визнати, що швидко не вийде відмовитись від солодкого, та й не треба, бо:
– рецептори язика звикли до солодкого,
– кандида кишківника кричить «дай вуглеводи»
– рівень глюкози набув певного вище середнього рівня,
– почуття провини буде душити.
Визнати, що багато солодкого та борошняного в раціоні – й госказати собі «я приймаю рішення скоротити кількість солодкого».

7. Організувати повноцінне харчування – гармонійне для нашого тіла, з усіма Білками, Жирами, Вуглеводами і Вітамінами та Мінералами.


Сита дитина – це запорука успіху в темі солодкоголізму. Варто на цьому фокусувати, а не на обмеженні солодкого. Коли буде збалансоване та повноцінне харчування, потреби в контролі солодкого не буде.
Якщо Вам потрібна допомога в тому, аби нагодувати дитину здоровою їжею без вмовлянь та обмежень, щоб солодке зайняло місце “вишеньки на торті”, то пропоную свою підтримку на інтенсиві “Здоровий апетит”.


Мета інтенсиву:

—Нагодувати нехочуху, активувавши потребу організму в їжі.
—Зняти тривогу за годування дитини, провівши аналіз її розвитку.
—Розширити раціон дітей та зняти страх пробувати нове.
—Сформувати широку палітру смаків, покривши дефіцит заліза за допомогою продуктів харчування та правильної комбінації їх між собою.

 

Головний інструменти мами на курсі – це безумовна любовь та правила. 10 днів – й ви не впізнаєте свою дитину та себе.
Вартість — доступно = 890 грн.


Перейдіть за посиланням, щоб дізнатися докладніше про інтенсив та залишити заявку: https://child-nutrition.com/zdorovyj-apetyt/

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *